SHOWS 2019
Pixie du Fayimi (teef zwart)
Pixie is Internationaal Kampioen
Douai (FR) 09/02/2019 Kampioen 1 U - CACIB- BOB M Deschuymere (BE)
SHOWS 2018
Pixie du Fayimi (teef zwart)
Landen (BE) 29/12/2018 Kampioen 1 U - BOB Mme Melchior (LUX)
Landen Rassp (BE) 21/10/2018 Open 1 U - CAC - ISPU Nom. - BOS M J. Decuyper (BE)
Maastricht (NL) 30/09/2018 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M Baars (NL)
Pixie is Nederlands Kampioen
Rotterdam (NL) 12/09/2018 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M Van den Bosch (BE)

Amsterdam (NL)
WORLD DOG SHOW

12/08/2018 Open 2 U M Jorge Nallem (UY)
Pixie is Belgisch Kampioenne
Genk (BE) 01/07/2018 Ouverte 1 U - CAC/CACIB - BOB M J-F Vanaken (BE)
Wieze (BE) 20/05/2018 Open 1 U - CAC - BOB M S. Van den Bosch (BE)
Gent (BE) 17/02/2018 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M Peper (DE)
Patton du Fayimi (male black)
Wieze (BE) 20/05/2018 Intermediaire 1 U - CAC - BOS M S. Van den Bosch (BE)
SHOWS 2017
Harry du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (BE) 05/11/2017 Veteraan 1 U - Beste Veteraan - ISPU Nom. - BOS - 2e B.I.S. M J.-F Vanaeken (BE)
Harry is Nederlands Veteranen Kampioen + Benelux Veteranen Kampioen
Rotterdam (NL) 30/072017 Veteraan 1 U - RCAC - Meilleur Vétéran M Eikeseth (NO)
Venray (NL) 05/06/2017 Veteraan 1 U - RCAC - Beste Veteraan M Bispo (PT)
Harry & Klarys 2e B.I.S. Koppels
Harry 3e B.I.S. Veteranen
Eindhoven (NL) 05/01/2017 Veteraan 1 U - CAC - Beset Veteran - BOB M J. De Cuyper (BE)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (BE) 05/11/2017 Kampioen 1 U - ISPU Nom. - RCAC M J.-F Vanaeken (BE)
Ciney (BE) 30/08/2017 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M S. Vandenbosch (BE)
Harry & Klarys 2e B.I.S. Koppels
Eindhoven (NL) 05/01/2017 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M J. De Cuyper (BE)
Nash du Fayimi (reu zwart)
Eindhoven (NL) 05/01/2017 Kampioen 1 U - RCAC/CACIB M J. De Cuyper (BE)
Pixie du Fayimi (teef zwart)
Brussel (BE) 17/12/2017 Intermediaire 2 Ex - RCAC/RCACIB M Rajic (SLO)
Borgloon (BE) 05/11/2017 Intermediaire 1 U - ISPU Nom. - CAC - BOB - B.I.S. M J.-F Vanaeken (BE)
Maastricht (NL) 30/09/2017 Intermediaire 1 Ex - CAC/CACIB - BOS M Douma (NL)
Ciney (BE) 30/08/2017 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M S. Vandenbosch (BE)
Rotterdam (NL) 30/072017 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - Benelux Winner -
Crufts Qualificatie - BOS
M Eikeseth (NO)
Venray (NL) 05/06/2017 Intermediaire 1 U - CAC - BOB M Bispo (PT)
Wieze (BE) 20/05/2017 Intermediaire 1 U - CAC - BOB M P. Roosenboom(BE)
Eindhoven (NL) 05/01/2017 Jeugd 1 U - RCAC M J. De Cuyper (BE)
Phara du Fayimi (teef zwart)
Wieze (BE) 20/05/2017 Jeugd 3 ZG M P. Roosenboom(BE)
Hassan du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (BE) 05/11/2017 Veteraan 2 U - ISPU Nom. M J.-F Vanaeken (BE)
Wieze (BE) 20/05/2017 Veteraan 1 U - Beste Veteraan M P. Roosenboom(BE)
SHOWS 2016
Lexie du Fayimi (teef peper & zout)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Champion 2 Ex M P. Roosenboom (BE)
's Hertogenbosch (NL 18/06/2016 Kampioen 1 U - CAC/CACIB M M Nuijen (NL)
Wieze (BE) 15/05/2016 Kampioen 1 U - RCAC M J. De Cuyper (BE)
Genk (BE) 13/03/2016 Kampioen 2 U - RCAC/RCACIB M Rade Dakic (HR)
Gent (BE) 20/02/2016 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw Pillement (NL)
Nash du Fayimi (reu zwart)
Gorinchem (NL) 18/12/2016 Kampioen 2 Ex - RCAC/RCACIB Mme Y. Onstenk-Schenk (NL)
Nash is Belgian Champion
Borgloon (BE) 13/11/2016 Open 1 Ex - ISPU Nom. - BOS M P. Roosenboom (BE)
Liège (BE) 23/07/2016 Open 1 U - RCACRCACIB M I. Vyguzov (RU)
Lommel (BE) 04/06/2016 Open 1 U - CAC - BOB M B. Chmiel (PL)
Luxemburg (LU) 26/03/2016 Intermediaire 1 U - CAC/RCACIB Mw Vermeire (BE)
Gent (BE) 20/02/2016 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB Mw Pillement (NL)
Eindhoven (NL) 24/01/2016 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB Mme Lochs (NL)
Turnhout (B) 10/01/2016 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M Antonio Di Lorenzo (NO)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Kampioen 1 Ex - ISPU Nom. - BOB - B.I.S. M P. Roosenboom (BE)
Klarys, Marilou et Harry 2e B.I.S. Groepen
Liège (BE) 23/07/2016 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M I. Vyguzov (RU)
Wieze (BE) 15/05/2016 Kampioen 1 U - CAC - Hopkoningin - BOB M J. De Cuyper (BE)
Klarys & Harry 2e B.I.S Koppel
Genk (BE) 13/03/2016 Kampioen 1 U - CAC/CACIB -BOB M Rade Dakic (HR)
Harry du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Veteraan 1 Ex - ISPU Nomination M P. Roosenboom (BE)
Harry est Champion Luxembourg Vétéran
Luxembourg (LU) 11/09/2016 Veteraan 1 Ex - Best Veteran - BOB M Hallier (FR)
Liège (BE) 23/07/2016 Veteraan 1 U - Beste Veteraan - BOB M I. Vyguzov (RU)
's Hertogenbosch (NL 18/06/2016 Veteraan 1 U - RCAC - Beste Veteraan M M Nuijen (NL)
Wieze (BE) 15/05/2016 Veteraan 1 U - Best Veteran - BOS - B.I.S. Veteran 2 M J. De Cuyper (BE)
Genk(BE) 13/03/2016 Veteraan 1 U - Beste Veteran - BOS - B.I.S. Veteraan 3 M Rade Dakic (HR)
Herve (BE) 02/03/2016 Veteraan 1 U - Beste Veteran - B.I.S. Veteraan 2 M T. Leenen (BE)
Petra du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Jeugd 2 TB M P. Roosenboom (BE)
Liège (BE) 23/07/2016 Puppy 1 VB - Beste Puppy M I. Vyguzov (RU)
Wieze (BE) 15/05/2016 Minor Puppy 1 VB - Beste Minor Puppy M J. De Cuyper (BE)
Pixie du Fayimi (female black)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Jeugd 1 U - Best Junior - ISPU Nom. - B.I.S .Junior M P. Roosenboom (BE)
Marilou du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Kampioen 2 U M P. Roosenboom (BE)
Liège (BE) 23/07/2016 Open 1 ZG M I. Vyguzov (RU)
Wieze (BE) 15/05/2016 Kampioen 2 U - RCAC M J.De Cuyper (DE)
Neron du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (BE) 13/11/2016 Open 2 U M P. Roosenboom (BE)
Wieze (BE) 15/05/2016 Open 1 U - Hopkoning - CAC M J. De Cuyper (BE)
SHOWS 2015
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (BE) 29/11/2015 Kampioen 1 U - CAC - ISPU Nom.- BOB - B.I.S. M M. Nuyen (NL)
Liège (B) 19/07/2015 Kampioen 1 U- CAC/CACIB - BOS M A. Hlebarov (BG)
Klarys werd VICE-WORLD WINNER en ook Internationaal Kampioen
Milan (I) WDS 12/06/2015 Kampioen 2 U - RCACIB Mr G. Perosino (I)
Arnhem (NL) 25/05/2015 Kampioen 1 U - RCAC Mrs Roskam (NL)
Eindhoven (NL) 08/02/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw Kalinchenko (UA)
Lexie du Fayimi (teef peper & zout)
Amsterdam(NL) 12/12/2015 Kampioen 2 U M Jan Liet (NL)
Borgloon (BE) 29/11/2015 Kampioen 1 Ex - CAC- ISPU Nom. - BOB - 2e B.I.S. M M. Nuyen (NL)
Dortmund (DE) 17/10/2015 Kampioen 3 U Mw Wachholder (DE)
Libramont (B) 13/09/2015 Kampioen 2 U - RCAC/RCACIB M Schwartz (US)
Liège (B) 19/07/2015 Kampioen 1 U- CAC/CACIB - BOS M A. Hlebarov (BG)
Arnhem (NL) 25/05/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mrs Roskam (NL)
Wieze (B) 17/05/2015 Kampioen 2 U - RCAC  
Antwerpen (B) 18/04/2015 Kampioen 3 U M Williams (NL)
Goes (NL) 05/04/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw Vakzi-Balogh (HU)
Lexie is Luxemburgs en Internationaal Kampioen
Luxemburg (L) 28/03/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB Mw Feuz (CH)
Hoogstraten (B) 22/02/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M J. Vanlerberge (B)
Einhoven (NL) 08/02/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS Mw Kalinchenko (UA)
Luna Fayimi (female pepper & salt)
Borgloon (BE) 29/11/2015 Kampioen 2 U - RCAC M M. Nuyen (NL)
Antwerpen (B) 18/04/2015 Kampioen 2 U - RCAC/RCACIB M Williams (NL)
Marilou du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 14/11/2015 Kampioen 1 U Mw B. Hasselgren (SE)
Marilou is Belgisch Kampioen
Libramont (B) 13/09/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M. Schwartz (US)
Marilou is Luxemburgs Kampioen
Luxembourg (L) 30/08/2015 Kampioen 1 U- CACL/RCACIB M
Liège (B) 19/07/2015 Open 1 U - RCAC/RCACIB M A. Hlebarov (BG)
Milan (I) WDS 12/06/2015 Open ZG Mr G. Perosino (I)
Marilou is Nederlands Kampioen
Arnhem (NL) 25/05/2015 Open 1 U - CAC - BOS Mrs Roskam (NL)
Hoogstraten (B) 22/02/2015 Open 1 U - CAC/CACIB - BOS M J. Vanlerberge (B)
Einhoven (NL) 08/02/2015 Open 1 U -RCAC/RCACIB Mw Kalinchenko (UA)
Nash du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (B) 29/11/2015 Intermediaire 2 U M M Nuyen (NL)
Kortrijk (B) 14/11/2015 Tussen 1 U - RCAC/RCACIB Mw B. Hasselgren (SE)
Leuven (BE) 24/10/2015 Tussen 1 U - CAC/CACIB - BOB M. N. De Schuymere (BE)
Nash is Belgisch Jeugd Champion
Liège (B) 19/07/2015 Jeugd 1 U- Best Jeugd M A. Hlebarov (BG)
Wieze (B) 17/05/2015 Jeugd 1 U - Beste Jeugd - Hopprins - BOB M Williams (NL)
Antwerpen (B) 18/04/2015 Jeugd 1 U - Beste Jeugd - Crufts Qualification M Williams (NL)
Geer (B) 01/03/2015 Jeugd 1 U - Beste Jeugd Mw Vermeire (B)
Harry du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (BE) 29/11/2015 Kampioen 1 U - ISPU Nomination M M. Nuyen (NL)
Liège (B) 19/07/2015 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M A. Hlebarov (BG)
Milan (I) WDS 12/06/2015 Kampioen Ex Mr G. Perosino (I)
Fritz du Fayimi (male pepper & salt)
Borgloon (BE) 29/11/2015 Veteran 1 Ex - ISPU Nom. - Veteran B.I.S. M M. Nuyen (NL)
SHOWS 2014
Harry du Fayimi (reu zwart)
Harry & Klarys BIS Koppels
Harry & Klarys & Marilou BIS Groepen
Borgloon (B) 09/09/2014 Kampioen 1 U - RCAC - ISPU Nominatie M Anness (GB)
Harry is Luxemburgs Kampioen
Luxemburg (L) 31/08/2014 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - Luxembourg Winner - Crufts kwlificatie - BOB M Scanion (EIR)
Harry & Klarys & Marilou BIS Groepen
Liège (B) 19/07/2014 Kampioen 1 U- CAC/CACIB - BOB M Almgren (SE)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M P. Roosenboom (B)
Arnhem (NL) 09/04/2014 Kampioen 1 I - CAC/CACIB - BOS M D. Baars (NL)
Harry & Klarys 3e BIS Couples
Genk (B) 08/02/2014 Kampioen 1 U - RCAC M P. Krol (PL)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (B) 09/09/2014 Kampioen 1 U - RCAC - ISPU Nominatie M Anness (GB)
Klarys is Luxemburgs Kampioen
Luxemburg (L) 31/08/2014 Kampioen 1 U - CAC/RCACIB M Scanion (EIR)
Harry & Klarys & Marilou BIS Groepen
Liège (B) 19/07/2014 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M Almgren (SE)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M P. Roosenboom (B)
Arnhem (NL) 09/04/2014 Kampioen 1 Ex - CAC/CACIB - BOB M D. Baars (NL)
Harry & Klarys 3e BIS Couples
Genk (B) 08/02/2014 Kampioen 1 U- CAC - BOS M P. Krol (PL)
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Borgloon (B) 09/09/2014 Veteraan 2 U - ISPU Nominatie M Anness (GB)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Veteraan 1 U - Beste Veteraan - BOS M P. Roosenboom (B)
Geer (B) 02/03/2014 Veteraan 1 Ex - 3e B.I.S. Veteraan Mw Melchior (L)
Genk (B) 08/02/2014 Kampioen 1 U - CAC - BOB M P. Krol (PL)
Lexie du Fayimi (teef peper & zout)
Borgloon (B) 09/09/2014 Kampioen 1 U- RCAC - ISPU Nominatie M Anness (GB)
Charleroi (B) 11/10/2014 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M D. Poltri (I)
Lexie is nu Nederlands Kampioen
Maastricht (NL) 27/09/2014 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M Williams (NL)
Lexie is nu Belgisch Kampioen
Leuven (B) 03/08/2014 Open 1 U - CAC - BOB Mrs Muldoon (IE)
Liège (B) 19/07/2014 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M Almgren (SE)
Wieze (B) 18/05/2014 Open 1 U - RCAC Mw M. Vermeire (B)
Goes (NL) 20/04/2014 Open 1 U - CAC/CACIB - BOS M (B)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Open U - RCAC/RCACIB M P. Roosenboom (B)
Arnhem (NL) 09/04/2014 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M D. Baars (NL)
Luxemburg (L) 29/03/2014 Open 2 Ex - RCACL M Vilmos Kardos (HU)
Genk (B) 08/02/2014 Intermediaire 1 U- CAC - BOS M P. Krol (PL)
Luna du Fayimi (teef peper & zout)
Kortrijk (B) 15/09/2014 Open 2 U Mrs De Rycke (B)
Borgloon (B) 09/09/2014 Open 1 U - CAC - ISPU Nomination - BOS M Anness (GB)
Charleroi (B) 11/10/2014 Open 1 U M D. Poltri (I)
Mechelen (B) 24/08/2014 Open 1 U - RCAC/RCAIB M Schicker (D)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Open 1 U - CAC/CACIB M P. Roosenboom (B)
Marilou du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 15/09/2014 Open 1 U - RCAC/RCACIB Mrs De Rycke (B)
Borgloon (B) 09/09/2014 Open 2 U M Anness (GB)
Charleroi (B) 11/10/2014 Open 1 U - RCAC/RCACIB M D. Poltri (I)
Maastricht (NL) 27/09/2014 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB M Williams (NL)
Luxemburg (L) 31/08/2014 Intermediaire 2 ZG M Scanion (EIR)
Mechelen (B) 24/08/2014 Open 1 U - CAC/CAIB - BOS M Schicker (D)
Leuven (B) 03/08/2014 Intermediaire 1 U - CAC - BOB Mrs Muldoon (IE)
Harry & Klarys & Marilou BIS Groepen
Liège (B) 19/07/2014 Intermediaire 1 U M Almgren (SE)
Marilou est maintenant Champion Jeune de Belgique
Wieze (B) 18/05/2014 Jeugd 1 ZG - Beste Jeugdhond Mw M. Vermeire (B)
Goes (NL) 20/04/2014 Jeugd 1 U - JCAC - CAC - BOB M (B)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Jeugd 2 U M P. Roosenboom (B)
Arnhem (NL) 09/04/2014 Junior 1 - JCAC - RCAC M D. Baars (NL)
Geer (B) 02/03/2014 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mw Melchior (L)
Genk (B) 08/02/2014 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond M P. Krol (PL)
Mira du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 15/09/2014 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOS Mrs De Rycke (B)
Borgloon (B) 09/09/2014 Intermediaire 1U - ISPU Nominatie M Anness (GB)
Charleroi (B) 11/10/2014 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M D. Poltri (I)
Mechelen (B) 24/08/2014 Intermediaire 1 U - RCAC/RCAIB M Schicker (D)
Antwerpen (B) 13/04/2014 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond M P. Roosenboom (B)
SHOWS 2013
Harry du Fayimi (reu zwart)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Champion 1 U - CAC/CACIB - BOS Mrs Jernhake (SE)
Harry & Klarys BIS Koppels
Borgloon (B) 10/11/2013 Champion 1 U - CAC- BOS M J. De Cuyper (N)
Douai (FR) 13/10/2013 Kampioen 1 U - CACIB - BOS M Sinko (SLO)
Maastricht (NL) 29/09/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS Mrs Gonzalbo Lorenzo (ES)
Harry & Klarys 3e BIS Koppels
Mons (B) 28/08/2013 Kampioen 1 U - CAC - BOS M Vilmos Kardos (HU)
Luik (B) 21/07/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS M Pinto Teixeira (P)
Echt (NL) 06/07/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOS  
Harry & Klarys 4e BIS Koppels
Genk (B) 30/06/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M P. Roosenboom (B)
Budapest (H) 17/05/2013 Kampioen 4 U - Wereldkampioenschap M Damir Skok (HU)
Luxemburg (L) 30/03/2013 Kampioen 2 U - RCACL Mrs E. Yerusalimsky(Rus)
Hoogstraten (B) 17/02/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB Mr Kliebenstein (D)
Harry & Klarys 2eBIS Koppels
Eindhoven (NL) 03/02/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mr Bierwolf (A)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Champion 1 U - CAC/CACIB - BOB Mrs Jernhake (SE)
Harry & Klarys BIS Koppels
Borgloon (B) 10/11/2013 Kampioen 1 U - CAC- BOB - B.I.S. M J. De Cuyper (N)
Douai (FR) 13/10/2013 Kampioen 1 U - R/CACIB M Sinko (SLO)
Klarys is Nederlands Kampioen
Maastricht (NL) 29/09/2013 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mrs Gonzalbo Lorenzo (ES)
Harry & Klarys 3e BIS Koppels
Mons (B) 28/08/2013 Kampioen 1 U - CAC - BOB M Vilmos Kardos (HU)
Luik (B) 21/07/2013 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M Pinto Teixeira (P)
Echt (NL) 06/07/2013 Open 1 TB  
Klarys is Belgisch Kampioen
Harry & Klarys 4eBIS Koppels
Genk (B) 30/06/2013 Open 1 U - CAC/CACIB - BOS M P. Roosenboom (B)
Budapest (H) 17/05/2013 Open 3 U - Wereldkampioenschap M Damir Skok (HU)
Luxemburg (L) 30/03/2013 Open 3 U Mrs E. Yerusalimsky(Rus)
Hoogstraten (B) 17/02/2013 Open 2 U Mr Kliebenstein (D)
Harry & Klarys 2eBIS Koppels
Eindhoven (NL) 03/02/2013 Intermediaire 1 U- CAC/CACIB Mr Bierwolf (A)
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Nijmegen (NL) 20/12/2013 Kampioen 1 U- RCAC/RCACIB Mw de Wit-Bazelmans (NL)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB Mrs Jernhake (SE)
Borgloon (B) 10/11/2013 Kampioen 1 U - RCAC M J. De Cuyper (N)
Douai (FR) 13/10/2013 Kampioen 1 U - CACIB - BOS M Sinko (SLO)
Maastricht (NL) 29/09/2013 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB Mrs Gonzalbo Lorenzo (ES)
Brussel (B) 21/09/2013 Kampioen 1 U - CAC/RCACIB - Brussels Winner M Spör (AT)
Luik (B) 21/07/2013 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M Pinto Teixeira (P)
Genk (B) 30/06/2013 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M P. Roosenboom (B)
Oss (NL) 02/06/2013 Kampioen 1 U- CAC/CACIB - BOB M Deutscher (A)
Goes (NL) 21/04/2013 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB M Nuyens (NL)
Luxemburg (L) 30/03/2013 Kampioen 4 U Mrs E. Yerusalimsky(Rus)
Lexie du Fayimi (teef peper & zout)
Nijmegen (NL) 20/12/2013 Intermediaire 1 U- RCACIB Mw de Wit-Bazelmans (NL)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Open 2 U Mrs Jernhake (SE)
Borgloon (B) 10/11/2013 Intermediaire 1 U - CAC - BOS M J. De Cuyper (N)
Douai (FR) 13/10/2013 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB M Sinko (SLO)
Maastricht (NL) 29/09/2013 Intermediaire 1 U- RCAC/RCACIB Mrs Gonzalbo Lorenzo (ES)
Brussel (B) 21/09/2013 Intermediaire 1 U - CAC/RCACIB - Brussels Winner M Spör (AT)
Luik (B) 21/07/2013 Intermediaire 1 U -CAC/CACIB - BOB M Pinto Teixeira (P)
Genk (B) 30/06/2013 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB M P. Roosenboom (B)
Oss (NL) 02/06/2013 Jeugd 1 U - JCAC M Deutscher (A)
Goes (NL) 21/04/2013 Jeugd 1 U - JCAC - CAC - BOS M Nuyens (NL)
Luxemburg (L) 30/03/2013 Jeugd 1 U - Beste Jeugd- Luxemburg Junior Champion Mrs E. Yerusalimsky(Rus)
Geer (B) 03/03/2013 Jeugd 1 U M J. De Cuyper (B)
Liath du Fayimi (reu peper & zout)
Goes (NL) 21/04/2013 Jeugd 1 ZG M Nuyens (NL)
Geer (B) 03/03/2013 Jeugd 1 U - Beste Jeugd M J. De Cuyper (B)
Marilou du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Junior 1 U Mrs Jernhake (SE)
Borgloon (B) 10/11/2013 Jeugd 3 U M J. De Cuyper (N)
Douai (FR) 13/10/2013 Jeugd 1 U - Beste Jeugd M Sinko (SLO)
Maastricht (NL) 29/09/2013 Puppy 1 VB - Meilleur Puppy Mrs Gonzalbo Lorenzo (ES)
Mons (B) 28/08/2013 Puppy 1 VB - Beste Puppy M Vilmos Kardos (HU)
Luik (B) 21/07/2013 Puppy 1 VB - Beste Puppy M Pinto Teixeira (P)
Echt (NL) 06/07/2013 Puppy 1 VB - Beste Puppy  
Genk (B) 30/06/2013 Baby 2 VB M P. Roosenboom (B)
Mira du Fayimi (teef zwart)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Junior 2 U Mrs Jernhake (SE)
         
Borgloon (B) 10/11/2013 Jeugd 2 U M J. De Cuyper (N)
Mons (B) 28/08/2013 Puppy 2 VB M Vilmos Kardos (HU)
Luik (B) 21/07/2013 Puppy 2 VB M Pinto Teixeira (P)
Genk (B) 30/06/2013 Baby 1 VB - Beste Baby M P. Roosenboom (B)
Luna du Fayimi (teef peper & zout)
Kortrijk (B) 17/11/2013 Intermediaire 1 U Mrs Jernhake (SE)
Borgloon (B) 10/11/2013 Intermediaire 2 U M J. De Cuyper (N)
Mons (B) 28/08/2013 Intermediaire 1 U - CAC - BOB M Vilmos Kardos (HU)
Liège (B) 30/06/2013 Junior 1 U - Best Junior M Pinto Teixeira (P)
Genk (B) 30/06/2013 Junior 1 U - Best Junior M P. Roosenboom (B)
Igor du Fayimi (reu zwart)
Liège (B) 21/07/2013 Open 1 U - RCAC/RCACIB M Pinto Teixeira (P)
SHOWS 2012
Harry du Fayimi (reu zwart)
Brussel (B) 09/12/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB - Belgian Winner Mr Zidar (SLO)
Harry & Klarys BIS Koppels
Kortrijk (B) 17/11/2012 Kampioen 2 U Mr Schneider (D)
Harry & Klarys BIS Koppels
Borgloon (B) 11/11/2012 Kampioen 1 U - CAC - Rasspeciale Mr Verborgh (B)
Harry is Nederlands Kampioen
Maastricht (NL) 30/09/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mr Baars (NL)
Harry & Klarys BIS Koppels
Mons (B) 26/08/2012 Kampioen 1 U - CAC - BOB Mr Hernando Sanchez Antonio (ES)
Mechelen (B) 19/08/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mr Sinko (SLO)
Liège (B) 21/07/2012 Kampioen 1 U - RCAC/RCACIB Mr Deschuymere (B)
Genk (B) 01/07/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB Mrs Kalinchenko (UA)
Lommel (B) 10/06/2012 Kampioen 1 U - CAC - BOB M T. Leenen (B)
Harry & Klarys 2e BIS Koppels
Arnhem (NL) 28/05/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M Co Kessel (NL)
Salzburg (A) 20/05/2012 Kampioen U - World Dog Show M J. Fertig (D)
Harry is Internationaal Kampioen
Douai (F) 11/03/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M Dupas (F)
Gent (B) 26/02/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M D. Baars (NL)
Eindhoven (NL) 05/02/2012 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M T. Leenen (B)
Hoogstraten (B) 08/01/2012 Kampioen 1 U M Richard Calloc'h (F)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Brussel (B) 09/12/2012 Intermediaire 1 U- CAC/RCACIB - Brussels Winner Mr Zidar (SLO)
Harry & Klarys BIS Koppels
Kortrijk (NL) 17/11/2012 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB Mr Schneider (D)
Harry & Klarys BIS Koppels
Borgloon (B) 11/11/2012 Intermediaire 1 U - CAC- BOB - B.I.S. - Rasspeciale Mr Verborgh (B)
Maastricht (NL) 30/09/2012 Open 1 U - CAC/CACIB - BOS Mr Baars (NL)
Harry & Klarys BIS Koppels
Mons (B) 26/08/2012 Intermediaire 1 U - CAC - BOS Mr Hernando Sanchez Antonio (ES)
Mechelen (B) 19/08/2012 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOS Mr Sinko (SLO)
Liège (B) 21/07/2012 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOS Mr Deschuymere (B)
Genk (B) 01/07/2012 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB Mrs Kalinchenko (UA)
Lommel (B) 10/06/2012 Intermediaire 1 U - CAC - BOS M T. Leenen (B)
Harry & Klarys 2e BIS Koppels
Arnhem (NL) 28/05/2012 jeugd 1 U - JCAC - CAC - BOS M C. Kessel (NL)
Salzburg (A) 20/05/2012 Jeugd 3 U - World Dog Show M J. Fertig (D)
Douai (F) 11/03/2012 Jeugd 1 ZG M Dupas (F)
Geer (B) 04/03/2012 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond - 4e B.I.S. Jeugd M W. Peper (D)
Gent (B) 26/02/2012 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond M D. Baars (NL)
Eindhoven (NL) 05/02/2012 Jeugd 1 U - JCAC - RCAC M T. Leenen (B)
Hoogstraten (B) 08/01/2012 Jeugd 1 U- Beste Jeugdhond M Richard Calloc'h (F)
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Brussel (B) 09/12/2012 Kampioen 3 U Mr Zidar (SLO)
Borgloon (B) 11/11/2012 Kampioen 3 U - Rasspeciale Mr Verborgh (B)
Maastricht (NL) 30/09/2012 Kampioen 2 U Mr Baars (NL)
Lexie du Fayimi (teef peper & zout)
Bruxelles (B) 09/12/2012 Puppy 1 TP - Best Puppy Mr Zidar (SLO)
Borgloon (B) 11/11/2012 Puppy P - Rasspeciale Mr Verborgh (B)
Maastricht (NL) 30/09/2012 Puppy 1 VB - Beste Puppy - 2e BIS Puppy Mr Baars (NL)
Liath du Fayimi (reu peper & zout)
Brussel (B) 09/12/2012 Puppy 1 TP Mr Zidar (SLO)
Borgloon (B) 11/11/2012 Puppy TP - B.I.S. Puppy - Rasspeciale Mr Verbrogh (B)
Igor du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (B) 11/11/2012 Open 1 U - RCAC - Rasspeciale Mr Verborgh (B)
Liège (B) 21/07/2012 Open 1 U- CAC/CACIB - BOB Mr Deschuymere (B)
Igor is Belgisch kampioen
Lommel (B) 10/06/2012 Open 1 U - RCAC M T. Leenen (B)
SHOWS 2011
Harry du Fayimi (reu zwart)
Metz (F) 05/11/2011 Kampioen 1 U - RCACIB Mw Bodson (F)
Leuven (B) 30/10/2011 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - BOB M W. Peper (B)
Charleroi (B) 09/10/2011 Kampioen 1 U - CAC - BOB M T. Leenen (B)
Borlgoon (B) 18/09/2011 Kampioen 1 U - CAC - BOB - 2e B.I.S. M B. Büchner Regazzoni (UY)
Leeuwarden (NL 03/09/2011 Kampioen 3 U - European Dog Show M Schepers (NL)
Liège (B) 23/07/2011 Kampioen 1 U M E. Kuplyauskas (RUS)
Paris (FR) 07/07/2011 Kampioen 3 U - World Dog Show M A. Mania (PL)
Douai (FR) 12/06/2011 Kampioen 2 U - RCACIB M Juanchicot (FR)
Genk (B) 16/01/2011 Kampioen 1 U - CAC - BOB M Dewilde (B)
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Metz (F) 05/11/2011 Kampioen 1 U - RCACIB Mw Bodson (F)
Leuven (B) 30/10/2011 Champion 1 U - RCAC/RCACIB M. W. Peper (B)
Charleroi (B) 09/10/2011 Champion 1 Ex - RCAC M. T. Leenen (B)
Borgloon (B) 18/09/2011 Champion 1 Ex - CAC - BOB - B.I.S. M. B. Büchner Regazzoni (UY)
Fritz is International Champion
Leeuwarden (NL 03/09/2011 Kampioen 4 U - European Dog Show Mrs L. Zake (LV)
Liège (B) 23/07/2011 Kampioen 3 U M E. Kuplyauskas (RUS)
Paris (FR) 07/07/2011 Kampioen U - World Dog Show M A. Mania (PL)
Douai (FR) 12/06/2011 Kampioen 1 U - CACIB - BOB M Juanchicot (FR)
Genk (B) 16/01/2011 Kampioen 1 U - RCAC M Dewilde (B)
Igor du Fayimi (reu zwart)
Kortrijk (B) 19/11/2011 Open 1 U - CAC/CACIB Mw E. Tan-Hietahlati (FI)
Borgloon (B 18/09/2011 Open 1 U - RCAC M B. Büchner Regazzoni (UY)
Wychen (Nl) 28/08/2011 Open 1 U M van Os (NL)
Liège (B) 23/07/2011 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M E. Kuplyauskas (RUS)
Genk (B) 16/01/2011 Intermediaire 1 U - RCAC M Dewilde (B)
Klarys du Fayimi (teef zwart)
Metz (F) 05/11/2011 Puppy 1 VB - Beste Puppy Mw Bodson (F)
Leuven (B) 10/10/2011 Puppy 1 VB - Beste Puppy M. W. Peper (B)
Charleroi (B) 09/10/2011 Puppy 1 VB - Beste Puppy - 3e B.I.S. Puppy M. T. Leenen (B)
Borgloon (B) 18/09/2011 Puppy 1 B - 2e B.I.S. Puppy M B. Büchner Regazzoni (UY)
Leeuwarden (NL 03/09/2011 Puppy 1 VB - BOB Puppy - European Dog Show M. Schepers (NL)
Liège (B) 23/07/2011 Baby 1 VB - Beste Baby M E. Kuplyauskas (RUS)
Karo du Fayimi (teef zwart)
Bleiswijk (Nl) 06/11/2011 Puppy 1 VB - Beste Puppy M van den Bergh (NL)
Wychen (Nl) 28/08/2011 Puppy 1 VB - Beste Puppy M van Os (NL)
Ithos du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (Nl) 18/09/2011 Open 3 U M B. Büchner Regazzoni (UY)
Liège (B) 23/07/2011 Intermediaire 2 U M E. Kuplyauskas (RUS)
SHOWS 2010
Harry du Fayimi (reu zwart)
Borgloon (B) 19/09/2010 Open 1 U - CAC - ISPU - BOB - 2e B.I.S. M Kessel (NL)
Tertre (B) 29/08/2010 Open 1 U - CAC - BOB M Verborgh (B)
Harry is Belgisch kampioen
Mechelen (B) 22/08/2010 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw Zidar (SLO)
Herning (DK) 27/06/2010 Open World Dog Show : U M.B. Skalin (Fin)
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Amsterdam(NL) 27/11/2010 Kampioen 1 U - CAC/CACIB - Amsterdam Winner -
Crufts Kwalificatie
Mrs L. Zake (LV)
Borgloon (B) 19/09/2010 Kampioen 2 U - RCAC M Kessel (B)
Tertre (B) 29/08/2010 Kampioen 1 U - CAC - BOB - 4e Groep II M Verborgh (B)
Mechelen (B) 22/08/2010 Kampioen 3 U Mw Zidar (SLO)
Uden (NL) 20/06/2010 Kampioen 2 U - RCAC/RCACIB M P. Roosenboom (B)
Fritz is Nederlands Kampioen
Goes (NL) 17/04/2010 Kampioen 1 U - CAC/CACIB Mw De Ridder - Ongehna (B)
Ines du Fayimi (teef zwart)
Borgloon (B) 19/09/2010 Jeugd 1 ZG M Kessel (NL)
Tertre (B) 29/08/2010 Jeugd 1 Ex - Beste Jeugd M Verborgh (B)
Geer (B) 09/03/2010 Puppy 1 VB - Beste Puppy M Roosenboom (B)
Resultaten van onze andere honden op de Rasspeciale 2010
Borgloon (B) 19/09/2010 Jeugd R
Indy - 3 U
M Kessel (NL)
Borgloon (B) 19/09/2010 Jeugd R
Igor - 1 U - ISPU - B.I.S. Jeugd
M Kessel (NL)
Borgloon (B) 19/09/2010 Jeugd R
Ithos - 2 U
M Kessel (NL)
Borgloon (B) 19/09/2010 Open R
Hassan - 4 U
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Open R
Cortès - 3 U
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Open R
Harky - 2 U- RCAC
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Veteraan R
Bono - 1 U - ISPU
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Veteraan R
Zephir - 1 Ex - ISPU - B.I.S. Veteranen
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Open T
Brittanie - 1 U - CAC - ISPU
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Kampioen T
Batya - 1 U - RCAC - ISPU
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Kampioen T
Douchca - 2 ZG
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Veteraan T
Alix - 1 U - ISPU
M Kessel (B)
Borgloon (B) 19/09/2010 Veteraan T
Baronne - 2 ZG
M Kessel (B)
SHOWS 2009
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Maastricht (NL) 26/09/2009 Open 2 U M D. Baars (NL)

Borgloon (B
Rasspeciale

20/09/2009 Open 1 U - CAC - BOB
B.I.S.
M Verborgh (B)
Mechelen (B) 22/08/2009 Open 3 U M Germudsson (SB)
Fritz is Belgisch Kampioen
Luik (B) 26/07/2009 Open 1 U - RCAC/RCACIB Mw Vermeire (B)
Genk (B) 28/06/2009 Open 1 U Mr Schogol (GE)
Goes (NL) 26/04/2009 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB Mr J. Liet (NL)
Luxemburg (L) 28/02/2009 Open 4 U Mw Gil Polo (ESP)
Eindhoven (NL) 08/02/2009 Open 2 U M. B. Matakovic (HR)
Moeskroen (B) 24/01/2009 Open 2 U M Stefanescu (Roum
Harry du Fayimi (reu zwart)
Brussel (B) 12/12/2009 Intermediare 1 U - CAC/CACIB - BOB - Belgian Winner - Kwalificatie Crufts M G. Pentenero (I)
Leuven (B) 25/10/2009 Intermediare 1 U - CAC/CACIB - BOB M Roosenboom (B)
Maastricht (NL) 26/09/2009 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M D. Baars (NL)
Borgloon (B)
Rasspeciale
20/09/2009 Open 1 U - RCAC M Verborgh (B)
Mechelen (B) 22/08/2009 Intermediare 1 U - RCAC/RCACIB M Germudsson (S)
Luik (B) 26/07/2009 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw Vermeire (B)
Namur (B) 17/05/2009 Jeugd 1 U - Beste Jeugd - BOB Mr J. Demierbe (B)
Luxemburg (L) 28/02/2009 Jeugd 1 U - Beste Jeugd - Luxemburgs Jeugdkampioen - Kwalificatie Crufts Mw Gil Polo (ESP)
Eindhoven (NL) 08/02/2009 Jeugd 1 U - Jeugd CAC M. B. Matakovic (HR)
Elisa du Fayimi (Femelle noir)
Elisa heeft haar Belgisch Kampioenschap beëindigd
Borgloon (B)
Rasspeciale
20/09/2009 Ouverte 1 Ex - CAC - BOB - 2e B.I.S. M Verborgh (B)
Luik (B) 26/07/2009 Open 1 U - CAC/CACIB Mw Vermeire (B)
Hassan du Fayimi (reu zwart)
Kortrijk (B) 14/11/2009 Intermediaire 1 U - CAC/CACIB - BOB M P. Lauber (CH)
Borgloon (B)
Rasspeciale
20/09/2009 Intermediaire 1U - CAC M Verborgh (B)
Wieze (B) 22/03/2009 Jeugd 1 U - Beste Jeugd - BOB Mrs O' Brien (IRL)
SHOWS 2008
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Maastricht (NL) 28/09/2008 Open 2 U Mw Walsh (IRL)
Luxembourg (L) 07/09/2008 Open 1 U - CACL Mw Melchior (L)
Mechelen (B) 24/08/2008 Open 2 U Mw Smojver (HR)
Wieze (B) 17/05/2008 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M Kessel (NL)
Goes (NL) 05/04/2008 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB Mw N. Karlsdotter (S)
Moeskroen(B) 26/01/2008 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M Dambrain (B)
Elisa du Fayimi (teef zwart)
Maastricht (NL) 28/09/2008 Open 1 U- CAC/CACIB - BOB Mw Walsh (IRL)
Luxembourg (L) 07/09/2008 Open 3 U Mw Melchior (L)
Luik (B) 19/07/2008 Open 1 U - CAC/CACIB M Freudenberger (D)
Goes (NL) 05/04/2008 Open 1 U - CAC/CACIB Mw N. Karlsdotter (S)
Résultats de nos chiens à la Spéciale de Race 2008
Douchca heeft haar Belgisch Kampioenschap beëindigd
Landen (B) 26/10/2008 Puppy R
Harry - 1 VB- B.I.S. Puppy
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Puppy R
Hassan - 2 VB
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Puppy R
Harky - 3 VB
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open R
Camiel - 1 U - RCAC
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Kamp. R
Bono - 2 U
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Kamp.R
Basil - 1 U - CAC
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open T
Elisa - 1 U - CAC - BOB- 2e B.I.S.
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open T
Cerise - 2 ZG
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open R
Fritz - 3 ZG
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open T
Douchca - 1 U - CAC
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open T
Babette - 2 U - RCAC
M Roosenboom (B)
Landen (B) 26/10/2008 Open T
Brittanie - 3 U
M Roosenboom (B)
SHOWS 2007
Evy du Fayimi (teef zwart)
Evy heeft haar Belgisch Kampioenschap beëindigd
Mechelen (B) 18/08/2007 Open 1 U - CAC/CACIB - BOB M P. Verbrogh (B)
Evy du Fayimi (teef zwart) was op Crufts
Resultaat : 6e geplaatst in de Open Class (= kampioensklas bij ons)
met de kwalificatie "Higly Commended"
Er waren 88 ingeschreven teven
Fritz du Fayimi (reu peper & zout)
Genk (B) 08/12/2007 Interm. 1 U M P. Krol (PL)
St.Truiden (B) 28/10/2007 Interm. 2 U Mme De Coninck - Derycke (B)
Geer (B) 21/10/2007 Interm. 1 U - BOB M Pepper (D)
Charleroi (B) 13/10/2007 Interm. 1 U Mme Deconinck - Derycke (B)
Maastricht(NL) 29/09/2007 Intermediaire 1 U - RCAC/CACIB Mw F Feuz (A)
Mechelen (B) 18/08/2007 Intermediaire 1 U - RCAC/RCACIB M P. Verbrogh (B)
Liège (B) 22/07/2007 Intermediaire 1 U M L. Anness (GB)
Brussel (B) 23/06/2007 Jeugd 1 ZG - Kwalificatie Crufts M Roosenboom (B)
Douchca du Fayimi (teef peper & zout)
Mechelen (B) 18/08/2007 Open 1 U - CAC/CACIB M P. Verbrogh (B)
Liège (B) 22/07/2007 Open 1 U - CAC/CACIB M L. Anness (GB)
Lokeren (B) 15/07/2007 Open 1 U - CAC Mw L. Mach (CH)
Mouscron (B) 27/01/2007 Open 1 U - CAC/CACIB M J. Vanlerberghe (B)
Elisa du Fayimi (teef zwart)
Genk (B) 08/12/2007 Open 1 U - CAC/CACIB M P. Krol (PL)
St.Truiden (B) 28/10/2007 Puppy 1 B - B.I.S. Puppy Mme De Coninck - Derycke (B)
Bono du Fayimi (reu zwart)
Bono heeft zijn Belgisch kampioenschap beëindigd
Mechelen (B) 18/08/2007 Open 1 U - CAC/CACIB M P. Verbrogh (B)
Liège (B) 22/07/2007 Open 2 U - RCAC/RCACIB M L. Anness (GB)
Lokeren (B) 15/07/2007 Open 1 U - CAC - BOB Mw L. Mach (CH)
Mouscron (B) 27/01/2007 Open 1 U - RCAC/RCACIB M J. Vanlerberghe (B)
Basil du Fayimi (reu zwart)
St.Triuden (B) 28/10/2007 Kampioen 1 U- Beste Reu- Nom. ISPU Klubsieger-
Res B.I.S.
Mme Deconinck - Derycke (B)
Cerise du Fayimi (teef zwart)
St.Triuden (B) 28/10/2007 Open 1 U - Beste Teef- Nom. ISPU Klubsieger Mme Deconinck - Derycke (B)
Xula de Ludolphi (teef zwart)
Liège (B) 22/07/2007 Veteraan 1 U - BIS Veteraan M L. Anness (GB)
Babette du Fayimi (teef peper & zout)
St.Truiden (B) 28/10/2007 Open 1 U - Nom. ISPU Klubsieger Mme De Coninck - Derycke (B)
SHOWS 2006
Evy du Fayimi (teef zwart)
Hannut(B) 12/11/2006 Intermediaire 1 U - BOB M Peper (D)
Hannut(B) 22/10/2006 Open 1 U - BOB - Res. B.I.S. M Giannone (B)
Charleroi (B) 08/10/2006 Intermediaire 1 U - CAC-CACIB - BOB Mw Aerts - Depré (B)
Lokeren (B) 16/07/2006 Intermediaire 1 U - CAC - BOB M Roosenboom (B)
La Louvière (B) 09/07/2006 Intermediaire 1 U- CAC M Doedijns (NL)
Brussel (B) 25/06/2006 Jeugd 1 U - Belgian Junior Winner
Kwalificatie voor Crufts
M N. Deschuymere (B)
Luxemburg (L) 25/03/2006 Jeugd 2 U M A Thovar Y del Solar (E)
Fidji du Fayimi (teef P & Z)
Hannut (B) 12/11/2006 Jeugd 1 ZG - Beste Jeugd M Peper (D)
Hannut (B) 22/10/2006 Puppy 1 VB - BIS Puppy M Giannone (B)
Basil du Fayimi (reu zwart)
Hannut(B) 22/10/2006 Kampioen 2 U M Giannone (B)
Liège (B) 22/07/2006 Kampioen 1 U CAC -CACIB M Pinto Texeira (P)
La Louvière (B) 09/07/2006 Kampioen 1 U CAC - BOB M Doedijns (NL)
Basil is Belgisch Kampioen
Brussel (B) 25/06/2006 Kampioen 1 U- CAC- CACIB- Belgian Winner
Kwalificatie voor Crufts
M N. Deschuymere (B)
Luxemburg (L) 25/03/2006 Kampioen 2U RCAC M A Thovar Y del Solar (E)
Cerise du Fayimi (teef zwart)
La Louvière (B) 09/07/2006 Open 1 U- RCAC M Doedijns (NL)
Hoogstraten (B) 08/01/2006 Open 1 U- CAC - CACIB M A De Wilde (B)
Cortès du Fayimi (reu zwart)
Hannut(B) 22/10/2006 Open 1 U M Giannone (B)
Xula de Ludolphi (teef zwart)
Liège (B) 22/07/2006 Veteraan 1 U - BOB M Pinto Texeira (P)
Douchca du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut(B) 22/10/2006 Open 2 U M Giannone (B)
Bono du Fayimi (reu zwart)
Hannut(B) 22/10/2006 Open 2 U M Giannone (B)
Lokeren (B) 16/07/2006 Open 1 U - CAC M Roosenboom (B)
Babette du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut(B) 22/10/2006 Open 1 U - Beste Teef M Giannone (B)
SHOWS 2005
Basil du Fayimi (reu zwart)
Basil is Internationaal Kampioen
Metz (F) 06/11/2005 Kampioen 1 U- CAC - CACIB - BOB Mw Aerts-Depré (B)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Kampioen 1 U M P. Verborgh (B)
Charleroi (B) 01/10/2005 Kampioen 1 U- CAC - CACIB - BOB M Le Magnan (F)
Liège (B) 24/07/2005 Kampioen 2 U Mw Krall (UK)
Amiens (F) 30/04/2005 Open 2 U - RCAC Mw Selz (F)
Op 28 maanden is Basil Nederlands Kampioen !
Goes (NL) 10/04/2005 Open 1 U- CAC - CACIB - BOB Mr Doedijns (NL)
Batya du Fayimi (teef peper & zout)
Batya is Nederlands kampioen
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Kampioen 1 U M P. Verborgh (B)
Luxembourg (L) 04/09/2005 Kampioen 2 U - RCAC Mr Deutscher (A)
Goes (NL) 10/04/2005 Open 1 U - CAC - CACIB - BOB Mr Doedijns (NL)
Evy du Fayimi (teef zwart)
Hannut (B) 09/10/2005 Puppy 1 VB - 3e BIS puppies M De Wilde (B)
Doreen du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Jeugd 1 U - Res. B.I.S. M P. Verborgh (B)
Hannut (B) 09/10/2005 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond M De Wilde (B)
Douglas du Fayimi (reu peper & zout)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Jeugd 1 U M P. Verborgh (B)
Hannut (B) 09/10/2005 Jeugd 1 U M De Wilde (B)
Babette du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Open 2 U M P. Verborgh (B)
Liège (B) 24/07/2005 Open 2 U RCAC-RCACIB Mw Krall (UK)
Brittanie du Fayimi (teef peper & zout)
Wieze (B) 20/03/2005 Open 1 U - CAC - BOB Mw Onstenk-Schenk (NL)
Cerise du Fayimi (teef zwart)
Metz (F) 06/11/2005 Open 2 U Mw Aerts-Depré (B)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Open 1 U M P. Verborgh (B)
Charleroi (B) 01/10/2005 Open 1 U - CAC-CACIB M La Magnan (F)
Liège (B) 24/07/2005 Open 1 U - CAC-CACIB
Kwalificatie voor Crufts
Mw Krall (UK)
Hoogstraten (B) 19/02/2005 Open 1 U - CAC - CACIB M Vanlerberghe (B)
Douchca du Fayimi (teef peper & zout)
Liège (B) 24/07/2005 Jeugd 1 U Kwalificatie voor Crufts Mw Krall (UK)
Cortès du Fayimi (reu zwart)
Hannut (B) Speciale BSC 30/10/2005 Open 3 U M P. Verborgh (B)
Maastricht (NL) 19/09/2005 Open 1 U - CAC - CACIB - BOB M Goni Sanchez (E)
Liège (B) 24/07/2005 Open 3 U Mw Krall (UK)

 

 

 

Meer Resultaten Rasspeciale Belgian Schnauzer Club 30.10.2005

Reuen P & Z
Dali du Fayimi
---------------------- Jeugdklas -------------- 2 U
Arnold de Ludolphi ----------- Openklas -------------- 1 U
Athan de Ludolphi ------------- Openklas -------------- 2 U
Teven P & Z
Dina du Fayimi --------------------- Jeugdklas -------------- 2 U
Darya du Fayimi -------------------- Jeugdklas-------------- 3 ZG
Alix du Fayimi ---------------------- Openklas ------------- 1 U
Ally du Fayimi ---------------- ----- Openklas ------------- 3 U
Tina de Ludolphi -----------------Veteranen Klas ------ 2 U
Valda de Ludolphi --------------Veteranen Klas------- 1 U - Beste Veteraan
Rafalle de Ludolphi ---------------Senior Klas -----------1 U - Beste Senior
Reuen Zwart
Bono du Fayimi --------------------- Openklas -------------2 U
Zorba de Ludolphi --------------- Kampioensklas -------2 U
Tijl de Ludolphi -------------------- Senior Klas -----------1 U
Teven Zwart
Elza du Fayimi ------------------------ Jeugdklas ------------ 1 ZG
Xula de Ludolphi ------------------ Veteranen kla--------1 U

Beste Koppel : Doreen du Fayimi x Douglas du Fayimi

 

 
SHOWS 2004
Basil du Fayimi (reu zwart)
Hoogstraten (B) 19/12/2004 Open 1 U - CAC- CACIB - BOB Mr Vanlerberghe (B)
Brussel (B) 11/12/2004 Open 2 U Mr Schneider (D)
Kortrijk (B) 13/11/2004 Open 2 U Mw Tan-Hietalatti (Fin)
Hannut (B) Rasspeciale 23/10/2004 Open 1 U - BOB - Res.BIS Mw Deridder - Onghena (B)
Maastricht (NL) 26/09/2004 Open 1 U - CAC- CACIB - BOB Mw Runsten (S)
Rotterdam (NL) 29/08/2004 Jonge honden 1 U - CAC- CACIB - BOB M Ericson (S)
Lommel (B) 06/06/2004 Open 1 U - RCAC M P. Krol (PL)
Arhnhem (NL) 31/05/2004 Jonge honden 1 U - CAC- CACIB - BOB Mw Harmsen-Rispen (NL)
Leiden (NL) 20/03/2004 Jonge honden 1 U - CAC- CACIB - BOB Mr Doedijns (NL)
Batya du Fayimi (teef peper & zout)
Maastricht (NL) 26/09/2004 Open 1 U - CAC - CACIB Mw Runsten (S)
Antwerpen (B) 18/04/2004 Open 1 U - RCAC-RCACIB Mr Oates (Irl)
Luxembourg 27/03/2004 Jonge Honden 1 U- CACL Mr Marchal (GB)
Leiden (NL) 20/03/2004 Jonge Honden 1 U - CAC Mr Doedijns (NL)
Gent (B) 22/02/2004 Open 1 U - CAC - CACIB - BOB Mw Harmsen-Rispen (NL)
Babette du Fayimi (teef peper & zout)
Brussel (B) 11/12/2004 Open 3 U M Schneider (D)
Mouscron (B) 24/01/2004 Open 1 U- CAC - CACIB M Vanlerberghe(B)
Van't Wareheim Babette (teef peper & zout)
Hannut (B) Clubmatch 28/11/2004 Veteraan 1 U - ResB.I.S. Veteraan M Chamberlan(B)
Hannut(B) Rasspeciale 23/10/2004 Veteraan 1 U Mw Deridder - Onghena (B)
Cortès du Fayimi (reu zwart)
Hannut (B) Clubmatch 28/11/2004 Jeugd 1 U - ResB.I.S jeugd M Chamberlan(B)
Hannut(B) Rasspeciale 23/10/2004 Jeugd 1 U - Res B.I.S jeugd Mw Deridder - Onghena (B)
Doreen du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut (B) Clubmatch 28/11/2004 Baby 1 U - B.I.S Baby M Chamberlan(B)
Hannut(B) Rasspeciale 23/10/2004 Baby VB Mw Deridder - Onghena (B)
Douchca du Fayimi (teef peper & zout)
Hannut (B) Clubmatch 28/11/2004 Baby VB M Chamberlan(B)
Hannut(B) Rasspeciale 23/10/2004 Baby VB Mw Deridder - Onghena (B)
Bono du Fayimi (reu zwart)
Liège (B) 27/07/2004 Open 1 U - CAC - CACOB - BOB Mr Garach Domech (E)
Douai (F) 26/06/2004 Jonge honden 1 U - CAC Mr Striby (F)
Gent (B) 22/02/2004 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond- BOB Mw Harmsen-Rispen (NL)
Mouscron (B) 24/01/2004 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond- BOB Mr Vanlerberghe (B)

Zorba de Ludolphi (reu zwart)

Hannut (B) Rasspeciale 23/10/2004 Kampioen 1 U Mw Deridder - Onghena(B)
SHOWS 2003
Basil du Fayimi (reu zwart)
Amsterdam (NL) 07/12/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond- Kwalificatie voor Crufts Mr Doedijns (NL)
Mechelen (B) 20/08/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mr Blangino (F)
Lommel (B) 20/08/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mr Matyas (H)
Batya du Fayimi (teef peper & zout)
Brussel (B) 14/12/2003 Open 1 U - CAC - CACIB - Kwalificatie voor Crufts Mr P. Verborgh (B)
Kortrijk (B) 15/11/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mr D. Baars (NL)
Bono du Fayimi (reu zwart)
Liège (B) 27/07/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mw Aerts - Depré (B)
Brussel (B) 14/12/2003 Jeugd

1 U - Beste Jeugdhond- BOB - Kwalificatie voor Crufts

Mr P. Verbrogh(B)
Kortrijk (B) 15/11/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond Mr D. Baars (NL)

Zorba de Ludolphi (reu zwart)

Brussel (B) 14/12/2003 Kampioen 1 U- CAC - CACIB - Kwalificatie voor Crufts Mr P. Verborgh (B)
Kortrijk (B) 15/11/2003 Kampioen 1 U - CAC - CACIB - BOB Mr D. Baars (NL)
Liège (B) 27/07/2003 Open 2 U - RCAC - RCACIB Mw Aerts - Depré(B)

Voor zijn 29 maanden is Zorba reeds Belgisch Kampioen

La Louvière (B) 06/07/2003 Open 1 U - RCAC Mw Deconinck - Derijcke(B)
Namur (B) 24/05/2003 Open 2 U - RCAC - RCACIB M Charrier (F)
Wieze (B) 22/03/2003 Open 1er Exc - CAC - CACIB - BOB Mr Sanchez (E)
Van't Wareheim Babette (teef peper & zout)
Kortrijk (B) 15/11/2003 Veteraan 1 U Mr Dick Baars (NL)
La Louvière (B) 06/07/2003 Veteraan 1 U - B.I.S Veteraan Mw Deconinck - Derijcke (B)
Cortès du Fayimi (reu zwart)
Liège(B) 27/07/2003 Jeugd 1 U - Beste Jeugdhond M Garach Domech (E)